Reply To: Klasyczny Indiana Jones

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Klasyczny Indiana Jones Reply To: Klasyczny Indiana Jones

Inspirowany waszymi refleksjami o pierwszym Indym też sobie obejrzałem.
Stwierdzam, że cholernie dużo tam błędów. Raz Arab trzyma miecz ostrzem w dół, inne ujęcie w górę i z powrotem w dół. Indy też kilka razy robi jakieś głupie rzeczy… Rzuca się to w oczy nawet podczas niezbyt uwaznego oglądania. Dziwne, że tego nie poprawili w wydaniu DVD. W SW z 2004 poprawiono naprawde masę błędów, co wpływa pozytywnie na przyjemnośc z oglądania.
Oczywiście Rajdersi lostnej arki to film bardzo dobry, zwłaszcza biorąc pod uwagę realia, w jakich był krecony.
Mam nadzieję, że najnowszy Indy będzie raczej w stylu właśnie Rajdersów, niż średniej drugiej i naciaganej trzeciej części.
Ciagle tylko ten Shia mnie martwi. Zawsze film o Indym był filmem o Indym i pomagierzy grali rolę drugoplanowe. Boję się, że teraz proporcje się odwrócą i że wyjdzie z tego jakaś Mumia z alienami :/

I jeszcze jedna refleksja. Myślicie, że magazyn z traileru ze skrzyniami to ten sam, w którym wylądowała arka?