Reply To: Duke Nukem (R.I.P.) Forever

Homepage Forumy Od rzeczy Oldskul Duke Nukem (R.I.P.) Forever Reply To: Duke Nukem (R.I.P.) Forever

Bezel
Participant

[quote][b]Carbon Unit napisał/a:[/b]
Tylko czekałem na njusy tego typu… Powinny odstawić Księcia na półkę za szybką i nie deptać godności. Wydadzą jakieś gówno dla nubów jadąc na kilkunastoletniej reklamie i legendzie. Albo 3DRealms albo nikt ehh.

@Bezel

Bez obrazy ale tytuły co podałeś to są jak cieć z alternatyw przy Duke'u jeśli chodzi o Gameplay, a ponad to jest jeszcze sam Duke, co dodaje +100% do radochy z grania, nie ma drugiego takiego hiroła. Wystarczyłoby żeby Duke wyglądał dokładnie jak na filmach promocyjnych z lat 98-sinceRIP tylko okrasić nową wydojebaną grafą i by był walec na szity-do-przejścia-w-jeden-dzień-dla-casuali co to teraz wychodzą.
P.S. System Shock wyszedł przed Duke Nukem 3D;)
DukeFunBoy[/quote]

No wiele gier daje radochę z grania choćby MDK2, zapluty przez niektórych Fallout 3. Cywilizacja 4 też daje radochę 🙂 Swego czasu grałem w DN3D i była to miła gra ale jakiejś większej radochy w niej nie odnalazłem. Chodziło mi co takiego przełomowego i sugestywnego ma mieć DNF żeby zrobić furorę na rynku gier i przyciągnąć graczy. Dla przykładu FPS z 2008 pt. "Prey" był lepiej przyjęty przez graczy (i recenzentów) niż DOOM 3 na którego silniku powstał. Zatem nie wystarczy podgrzać kotleta z tytułem DN z wyjebaną grafą żeby odnieść sukces a gra była w ciul (vide DOOM 3, Quake 4, Deus Ex 2 itp.)

PS. Chodziło mi o SS2 🙂