Reply To: Lost – serial taki.

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Lost – serial taki. Reply To: Lost – serial taki.

Carbon Unit
Member

Wreszcie mogę cośtu dopisać, ostatnie tygodnie męczę ostro Losta, dotarłem do 4 serii.
Ogólnie to co ja myślę to mix tego co tu pisaliście, po 1 dużym błędem było oglądanie kilku odcinków lęcących na AXN, bo od razu wiedziałem że np. Ben to Bad guy i że np morde Desmonda kojarze z dłuższej akcji itd. itp. w ciul się traci na tym.
Więc systematyzując, serial wciąga jak chodzenie po bagnach, jest pełny głupot, łopatologii, bzdur, itp. ale nie przeszkadza mu to być bardzo interesting, mind fakiem i zadziwić też potrafi. Mnie najbardziej dziwiło to, jak szybko tam potrafią postacie ujebać :D. Za to nie podobała mi się historia z Nikki i Paolo, znaczy nie tyle historia co sposób jej włożenia, no kurwa bardziej chamsko się nie dało tego wepchnąć!!
Ogólnie 1 seria z dupy, 2 lepsza, 3 po wybuchu znowu z dupy, aż się zastanawiałem czy nie przepadły mi jakieś odcinki bo jedyne co było powiedziane to niebieskie niebo itp. :|, 4 za dużo mieszania.

P.S. Za spojlery bez ostrzeżenia to bym niektórym z was u#$%^^&( łby przy samej dupie, więcej nie czytam wątku póki nie zaznam do końca serialu, o Flash Forward teżnie będę czytał 😛