Reply To: Avatar

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Avatar Reply To: Avatar

Michel
Member

Może i ta strona jest przeznaczona dla snobów. Ja jednak odnalazłem tutaj coś co zwie się pasją kina. Ludzi którzy mają w dupie krytykantów z branży. Miejsce gdzie nasze wspaniałe aktorskie gwiazdy dzieciństwa wciąż błyszczą. Miejsce gdzie ludzie łakną przygody w ciemności kina nie sugerując się śmieszną fachowością wszelkiego rodzaju malkontentów. Ale czytając tę dyskusje na temat Avatara coś mnie jednak dotknęło. Malkontenctwo jednak i tutaj powoli przejmuje władzę. Na Boga przecież ten trailer jest fantastyczny. Ta wspaniała baśniowa kolorystyka, epickie sceny bitewne, te postacie… Popatrzcie na siebie! Czy we wspaniałych czasach wideo ktoś się zastanawiał nad jakimiś sidżiaj!? Nad fakturą skóry czy innymi bzdetami nad którymi armie fachowców pracują nocami i dniami byśmy mogli zapomnieć o całych cholernym świecie na 2 czy 3 godziny w ciemnej sali kinowej? Nie ,nie było tego. Tylko magia kina.Siedzieliśmy i wchłanialiśmy wszystko jak leci dzisiaj nazywając to kultem.Czego więc szukacie w kinie? Nie starzejmy się w takim tempie . Bądźmy na powrót zapaleńcami kochającymi rozpierduchę i te wszystkie nieprawdopodobieństwa mnożone przez przez rządnych naszego szmalcu producentów. Dajecie się wciągać w dyskusje które Wam odbierają przyjemność z obcowaniem z samym obrazem. Nie zabijajmy kina w ten sposób. Cieszmy się,że technologie są rozwijane dla łechtania naszych niskich instynktów. Kto chce ful realizmu niech skoczy do teatru. Żadne sidżiaj temu nie dorówna. Prawda jest taka ,że gdyby Cameron nie zapodał słowa "przełom" gadka była by o połowę krótsza. A tak rozpieszczeni cudami kina czekamy nie wiadomo na co. Pewnie wyjdziemy z kina w grudniu wlokąc szczęki za sobą zamiast swoich kobiet. CIESZMY SIĘ POROSTU KINEM! 😀