Reply To: Terminator 4

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Terminator 4 Reply To: Terminator 4

MIKET
Participant

Świeżo po seansie zgadzam sie z recką JJA.
Hardcore'owym fanem nigdy nie byłem, poszedłem zobaczyc film o terminatorach i taki dostałem. Bez rewelacji ale tez bez jakiegos wielkiego rozczarowania.

To ze nie ma ducha poprzednich serii – to jasne, nie mamy tu już kolejnej próby zabicia Connora przez T-coś wysłanego w przeszłość (…zreszta pomyslec by mozna ze maszyny byłyby na tyle inteligentne by wysyłac roboty w ten sam czas by wesprzeć poprzedniego terminatora…).

Tu juz mamy te faktyczna wojne – choc rzeczywiscie, na poczatku to troche razi ze mamy tu do czynienia z ludzką całkiem niezle zorganizowana armią która wcale nie jest takim "podziemnym ruchem oporu", ale wystarczy sobie raz powiedziec ze to sie dzieje jeszcze przed "wizjami" z T1 i T2 i juz jest si.

Ale bez gównianych scen i pomysłów sie nie obeszło, lasia Marcusa, T-800 twardo działajacy pomimo 'lawy' – takie dwie sceny ktore najbardziej mi sie wbiły.

…Arnold był fajny ale chyba zbyt przypakowany…

Ja tam wyszedłem zadowolony. Ot film akcji, choc daleko mu do filmow ktore widzielismy w dziecinstwie.

EDIT:
…byłbym zapomniał…
[quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
We love Uwe Boll. And McG.[/quote]
Shame on U!