Reply To: "Knowing"

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale "Knowing" Reply To: "Knowing"

MIKET
Participant

A ja powiem ze spodziewalem sie czegos tak slabego jak "dzien w ktorym stanela mi ziemia" a dostalem cos w sumie lepszego. Nie, zeby jakas rewelacja dekady ale ja jestem zadowolony.

W zasadzie to jedyna rzecz do ktorej bym sie przyczepil to juz komputerowy wyglad ufoków. Byłoby znacznie lepiej gdyby olano motyw CGI i po prostu kolesie by znikneli, przeciez i bez tego pół-mądry widz dojdzie do analogii z Bogiem i Aniołami. Statek był jeszcze wporzo (ciekawy…) ale gdy po raz "n" widze humanoidalnego kosmite ktory wcale tak znowu swietnie nie wygladał, a tylko ujmował całemu filmowi to mi sie piesc zaciska.

Fabuła – fakt ze całkowicie przewidywalna, niemniej jednak jakos mi to nie przeszkadzało. W wielu filmach sie wkurzam ze po 20minutach wiem jak sie skonczy ale tutaj jakos mnie to nie drazniło.

Sprawa "małomownosci" kosmitow – mi sie podobało. Nie wdawali sie w pseudo-filozoficzne dyskusje z Cagem o tym po co ma umrzec itp itd, bo po co?
Kolejna sprawa – chronienie ziemi, ewakuacja planety, blablabla – i tu również – po co? Pewnie ze by mogli. Ale uznali ze nie ma sensu. Ludzkosc jest zepsuta i osiagneła swoje szczyty lecz rowniez swoje niziny człowieczenstwa. Czas zaczac od nowa.

Mi sie podobalo.

EDIT:…moznaby do działu filmowego przerzucic??