Reply To: X-Files

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale X-Files Reply To: X-Files

Paweł —–> "All Things" niczego nie dowodzi. Zwyczajnie Gillian postanowiła napisać scenariusz, którym chciała coś "przesłać", jednakże totalnie jej nie wyszło. Teza jakoby "nie zakumała swojej bohaterki" to już IMHO spore nadużycie.

Derek ——> The Host… hmmm. Sam rozpocząłem od 1×20 czyli Tooms. Z polskiej wiki wynika, że było to dokładnie 9 września 1996 roku (poniedziałek, pamiętam do dzisiaj). W każdym razie samego Hosta nie wspominam zbyt dobrze, gdyż po jego obejrzeniu nie mogłem spać przez trzy kolejne noce 🙂
Home ——–> jedyny odcinek, którego nie zamierzam nigdy więcej oglądać. Wielu uznaje go za najlepszy (lub jeden z najlepszych) odcinków w całej serii, ja jednak mam odruchy wymiotne na samo jego wspomnienie.
W każdym razie mam jeszcze kilka odcinków z roku 1997 na VHSie. Muszę tylko znieść widło i sprawdzić czy się kasety nie utleniły, czy co tam się z nimi dzieje po latach stania na półce / w szafie.

Co do ulubionych odcinków? Może wspomnę tylko jeden, bowiem lista byłaby trochę zbyt długa (ze 20 odcinków mam w tej chwili w głowie). W każdym razie IMHO najlepszym odcinkiem ever jest……Jose Chung's 'From Outer Space'. Zdziwieni?