Reply To: Gyby plakaty filmów mówiły prawdę

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Gyby plakaty filmów mówiły prawdę Reply To: Gyby plakaty filmów mówiły prawdę

Sasquatch
Member

[b]po pierwsze[/b]

Teza moja była potwierdzeniem slow conana prawdziwego.
Upraszczając, żebyś to pojął:

Zgadzam się ze artystyczny plakat jakim jest PSP został wyparty w dzisiejszych czasach przez photoshop, dlatego tez PSP pozostaje KLASYCZNE, bo jest w większości wypadków praca artysty malarza. Do dziś plakaty przez znawców są uznawane za WZÓR prawdziwego plakatu artystycznego.

Pewnie 90% dzisiejszych plakatów filmowych made in USA to komputer, a pozostałe 9% to rysunki realistyczne, bardziej rzemiosło niż praca artystyczna.

Dlatego w mojej wypowiedzi o PSP słowa klasyka i wzór.

[b]Po drugie[/b]

Sam jesteś na doczepkę, oprócz tego, że nie umiesz czytać to jeszcze nie widzisz? Albo ZNÓW KŁAMIESZ

Jest odwrotnie niż insynuujesz, to są właśnie wystawy PSP, ale poukładane tematycznie np. PSP plakaty cyrkowe, PSP filmowe, PSP teatralne, itd.

Ale wszystkie są PSP!!!

Podsumowując. Chciałeś sprowadzić dyskusje do swojego poziomu, to ty postawiłeś tezę, która skutecznie obaliłem: ze nie ma wystaw A SĄ, nikt się PSP na świecie nie interesuje A INTERESUJE SIE – dziesiątki stron o PSP na zagranicznych stronach, że nie wspomnę o blogach i pracach ludzi inspirujących się PSP itp.

Zarzucasz mi, że "Stawiasz Tezę, którą podpierasz najpierw nie swoimi argumentam"

Widzisz, ja przynajmniej ma w swoim internecie kilkadziesiąt potwierdzeń, (napisał bym nawet) KULTOWOŚCI PSP

Ty w swoim internecie nie masz nic, oprócz swoich życzeń. W twoim matrixsie PSP nie jest klasyczna. OK

Jak mówiły Szadoki, to by było na tyle.