Reply To: Battlestar Galactica – SPOILERY

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Battlestar Galactica – SPOILERY Reply To: Battlestar Galactica – SPOILERY

Ragnus
Participant

Ja też pomyślałem o Adamie jak to pierwszy raz zobaczyłem, ale po analizie go odrzucam. W sumie zabawnie by było, gdyby Leoben miał rację w 1 sezonie mówiąc, że Adama jest Cylonem( a Lee hybrydą ;]), jednak nie chce mi się wierzyć, że dwóch najwyższych oficerów miało być Cylonami.
Xena kiedy zobaczyła FF, przepraszała za coś jedną z osób. Tym kimś może być właśnie Anders, którego chciała zabić w odcinku "Downloaded" i to z nim rozmawia sobie na BS, chyba nawet raz tam miga ten pilot.

Spojlery, ale tak w sumie to nie do końca ;]:

[quote] The identities of all 12 Cylons are now known … well, at least to the cast and crew who are wrapping up filming of "Battlestar Galactica."

Edward James Olmos, who plays Adm. William Adama in the series, told British magazine SciFiNow that audiences will be shocked with the way the series ends when it hits television screens next year.

"It's not a happy ending," Olmos said. "We end up with almost nothing."

Olmos, along with other cast members, now know the identity of the final Cylon. But you won't get it from him. In fact, actor Aaron Douglas, who plays the Cylon Tyrol in the series, told the magazine that many of the guesses and such that have plagued the Internet "don't even come close."[/quote]

Taki mętlik nam robią w głowie, że to może być naprawdę każdy, a kiedy się okaże kto to jest każdy z nas powie: "Oczywiście, nikt inny nie mógł być Cylonem".