Reply To: Co poprawic na ZP!?

Homepage Forumy O ZP Sugestie ludności – forum i ZP Co poprawic na ZP!? Reply To: Co poprawic na ZP!?

harry
Participant

ja wiem, że to może już podchodzić pod bardziej zaawansowaną webmasterkę, ale czy nie dałoby się gdzieś na stronie zrobić formularza do wrzucaniu newsów?

np. znalazłem jakieś nowe zdjęcie/plakat/trailer i uznałem, że wypadałoby dać cynk Komandorowi. i co? wysyłać maila to jakoś tak głupio, a zakładać nowy temat na forumie dla jednej pierdółki, która może się pojawić w następnym niusie o danym filmie (i tym samym się zdewaluować) to niepotrzebne zaśmiecanie.

a tak sobie wchodzę w formularz, piszę: [i]jest nowy trailer do 'Ultra-czaderskiego-filmu': [link].[/i]

wtedy Komandor sobie na spokojnie patrzy, ocenia czy ciekawe, czy nie i ewentualnie potem wykorzystuje informację.

i już mogę spać spokojnie, że spełniłem swój obywatelski obowiązek, przekazując informację dalej, a wiem, że nie sprawiam wrażenia podekscytowanego nerda, który się publicznie chwali wszystkim, co znajdzie w sieci, ani nie podrzuca staroci, o których było już wspominane.