Komiksowo

Po małej przerwie wracamy do naszych cotygodniowych rewelacji komiksowych.

 

Avengelyne

Paramount nabył prawa do ekranizacji egzotycznego komiksu Avengelyne. Komiks ten jest autorstwa Roba Liefelda (Deadpool), a jego tytułowa bohaterka to anielica, która walczy z demonami i innymi siłami mroku – łącznie z tym, że tłukła się z samym Szatanem. Aczkolwiek za pyskowanie z Panem Bogiem zostaje ona wygnana z nieba i traci swoje anielskie moce.

Za reżyserię adaptacji tej frapującej opowieści zabiera się Akiva Goldsman, którego kariera scenarzysty była mocno w kratkę (Batman & Robin, A Beautiful Mind), a reklamuje on swoją wizję jako „John Wick z upadłym aniołem”.

news_avengelyne01

 

Deadpool 3

Tak tak, mimo problemów z dwójką, Fox już aportem pracuje nad trzecią częścią Martwej Puli. W tym odcinku ma się pojawić ekipa X-Force pod wodzą Cable.

Inhumans

Wychodzi na to, że film Inhumans jednak nie wyjdzie – zamiast niego dostaniemy serial. Będzie to przedziwny projekt produkowany przez Marvela, sieć ABC oraz… IMAX. Tak więc dwa pierwsze odcinki polecą najpierw na jesieni 2017 w IMAXach świata, a dopiero potem w telewizji. Pierwszy ośmioodcinkowy sezon raczej nie będzie bezpośrednio łączył się z Agents of S.H.I.E.L.D.
Justice League Dark

Dali pierwszy trailer animowanej Ligi Sprawiedliwych Ciemności, zapowiadającej się całkiem znośnie. Film pojawi się na domowym video na początku 2017.

Logan

Nowa fota i niepolski plakat:

news_wolverine41

news_wolverine40
Valerian and the City of a Thousand Planets

Zaległy trailer filmu wyglądającego jak upośledzony bliźniak Piątego Elementu:

 

I tyle w tej paczce. Nasz Status Filmów Komiksowych do wglądu tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz