Komiksowo

Parę słów w kwestii aktualnych filmów komiksowych:

 

Doctor Strange

Mamy oficjalny synopsis Doktorka:

Doctor Strange przedstawia losy utalentowanego neurochirurga Stephena Strange, który po tragicznym wypadku samochodowym musi odstawić swoje ego i poznać tajemnice ukrytego świata mistycyzmu i innych wymiarów. Ze swojego miejsca zamieszkania w Greenwich Village (Nowy Jork) Doktor musi działać jako pośrednik pomiędzy światem rzeczywistym, a tym ukrytym używając szerokiego wachlarza zdolności metafizycznych oraz artefaktów – by chronić MCU.

Mam nadzieję, że zdanie o chronieniu MCU pada w filmie.

 

Justice League

Jest również oficjalny synopsis do JL, a także oficjalne logo:

news_justicelegue07

Naładowany wiarą w ludzkość przywróconą po bohaterskim czynie Supermana, Bruce Wayne zachęca swoją nową koleżankę, Dianę Prince do konfrontacji z jeszcze gorszym wrogiem. Wspólnie Batman i Wonder Woman szybko rekrutują ekipę metaludzi aby przeciwstawić się nowo przebudzonemu zagrożeniu. Ale pomimo sformowania tej niespotykanej ligi składającej się z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasga – może być już za późno by uratować planetę przed atakiem na katastroficzną skalę!

I też fota nowego Batmobila:

news_justicelegue08

Ciekawostka castingowa jest też taka, że w filmie zagra Willem Dafoe jako Atlantydańczyk imieniem Vulko, który w zależności od epoki DC była albo zdrajcą, albo królem:

news_justicelegue09

I co więcej – wygląda na to, że WB skasował drugą część JL, więc póki co film jest jednoczęściowy. Świat się kończy.

 

Spider-Man: Homecoming

Są pierwsze zdjęcia z planu nowego Spider-Mana, a nich istna czysta akcja. Widzimy tu Toma Hollanda, Tony’ego Revolori i osobę imieniem Zendaya:

Od niedawna wiemy, że w filmie zagrają Logan Marshall-Green (Prometheus) oraz Martin Starr (Silicon Valley). Marshall-Green ma grać jakiegoś złego, ale konkretnie to nie wiadomo.

news_spiderman410
Suicide Squad

Kolekcja nowych plakatów postaciowych:

I całkiem niezłe plakaty ogólne:

news_suicidesquad237

news_suicidesquad250

news_suicidesquad251

I teledysk z nowymi scenami:

 

I to już wszystko na dziś. Po nasz Status Filmów Komiksowych zapraszam tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz