Pixel Heaven tuż tuż!!!

Pixel Heaven 2016, czyli punkt zborny retro-fanów i indie-fanów już tuż-tuż, czas na ostatnie informacje z tego zakresu!

Nie każdego interesuje piłka nożna – w końcu nie po to jesteśmy nerdami, aby wychodzić na dwór (albo marnować telewizor na inne cele niż granie). Tym niemniej w Sensible Soccer grał chyba każdy i ten sentyment wykorzystuje znany już z poprzednich edycji PH Jon Hare, autor owej gierki. teraz powraca on z jej duchową kontynuacją – Sociable Soccer, która na imprezie pojawi się do grania i do turniejowania:

news_ph201610

news_ph201612

Masywnym elementem programu będzie dyskusja Alexa & Gawrona, którzy będą opowiadać o prapoczątkach mediów społecznościowych w Polsce.

A poza tym oczywiście masa dyżurnych atrakcji, w tym ponad 100 stanowisk do grania na 8- i 16-bit sprzęcie, automaty salonowe, VHS HELL (pokazy z lektorem na żywo), flippery i muzealne wynalazki przeszłości.

Abyście mogli wszędzie dobrze trafić podsyłamy Wam też mapkę imprezy. Czyli do zobaczenia 3-5 czerwca – zapiszcie adres: Zajezdnia Autobusowa MZA, ul. Włościańska 52, Warszawa!

news_ph201613

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz