Komiksowo

Dziś nieco szczupłe Komiksowo, ale parę detali wartych uwagi jest:

 

Captain America: Civil War

Jedne z ostatnich TV-spotów, a w nich więcej Spideya:

 

Guardians of the Galaxy 2

Jak może wiecie, a może nie, w GotG2 zagra Nathan Fillion. A dziś już wiemy, kogo zagra – a to dzięki zdjęciom z planu przedstawiającym kino, w którym leci Simon Williams Film Festival.

Jakby ktoś się zastanawiał, Simon Williams to nazwisko marvelowskiego Wonder Mana/aktora/kaskadera, którego świadomość wszczepiono Visionowi. Tak na marginesie.

 

Inhumans

Jak pamiętamy, Marvel planował premierę Inhumans na 12 lipca 2019 – ale właśnie usunął tytuł ze swojego planu wydawniczego. Oficjalnym powodem jest wpuszczenie w ten okres premier Spider-Mana i Ant-Mana 2 – aczkolwiek raczej chodzi o to, że Disney chce zrobić miejsce dla nowego Indiany.

Nowa data premiery Inhumans nie jest znana – póki co może ona nawet wypaść WCZEŚNIEJ niż pierwotnie planowano.

 

Krypton

Lada chwila SyFy ma zamknąć umowę na pilot Kryptona – serialu o kryptońskich przygodach, który rozwija się mniej więcej od czasów Man of Steel. Reżyserem pilota ma być Colm McCarthy (Sherlock).

 

Preacher

Promo Tulipa i nieco nowych fot:

Spider-Man: Homecoming

Niestety po rewelacjach sprzed tygodnia okazuje się, że Michael Keaton jednak nie zagra w Spider-Manie. Natomiast oficjalnie wiadomo już, że zagra Robert Downey Jr., co w sumie niezbyt dziwi biorąc pod uwagę, że pojawia się on w pierwszych już pokazanych klipach z filmu.

 

Suicide Squad

Kilka nowych fot, niektóre interesujące:

 

Wolverine

W nowym Wolverine pojawi się postać szalonego naukowca. A zagra go Richard E. Grant (telewizyjny Jekyll&Hyde). Przypomnijmy, że poza nim zagra Patrick Stewart jako Professor X i Boyd Holbrook jako przeciwnik Rosomaka.

news_wolverine03

 

X-Men: Apocalypse

I jeszcze jeden TV-spot, tym razem niepolski:

I tyle na dziś. Nasz Status Filmów Komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz