Prosto z Pieca (R)

Dzień dobry, tu nadaje PZP(R). Z okazji okrągłej rocznicy chrztu Polski uderzamy od razu w patriotyczne tony!

Wreszcie coś się ruszyło w temacie Wieśka! Drugie i ostatnie DLC fabularne, Krew i wino, dawno u nas nie gościło, a tu proszę – doczekaliśmy się nowych screenshotów, oficjalnej grafiki na okładkę pudełka i kilku „alternatywnych, odrzuconych okładek”. Wszystko ładnie pięknie, ale kiedy konkrety? Na te musimy jeszcze poczekać, ale na mieście mówi się, że w maju rzucą trailerek i datę premiery dodatku. Trzymamy kciuki za klawą wersję kolekcjonerską z BRAKUJĄCYMI KARTAMI DO GRY W GWINTA!

pzpr82

 

Pamiętacie pewnie, że CD Projekt w bliżej nieokreślonej przyszłości ma się zabrać za Cyberpunka 2077, prawda? Prawda?! No. Oczekiwanie na tę produkcję być może/prawdopodobnie/z pewnością* umili nam produkcja pt. Ruiner, za którą odpowiada studio Reikon Games z siedzibą w Warszawie! Tak jest, nasi rodacy ścigają się ze sobą na cyberpunki i na tę chwilę pewne jest tyle, że Ruiner będzie szybciej. Premiera jest przewidziana jeszcze na ten rok. Poniżej okolicznościowy trailerek.

 

Ale ale, nie samym cyberpunkiem żyje stolica nasza. Swoje HQ w Wawce ma też studio Pixel Crow, które – jak donosi nasz wierny Czytelnik o pseudonimie R.I.F. – siedzi właśnie nad grą pt. Beat Cop! Ma to być połączenie przygodówki, klikania wszystkiego co na ekranie i… „time management”. Czyli takie swoiste połączenie Police Quest i Farmville. Całość jest okraszona klimatycznym pixel artem, co zresztą prezentuje świetnie zajawka. Premiera pod koniec bieżącego roku, cena: 59,99 PLN.

 

To jeszcze dla równowagi damy dwa newsy zagraniczne. Gearbox zapowiedział Borderlands 3. Seria znana jest dość dobrze, nie trzeba jej więc specjalnie przedstawiać. Obstawiamy, że będzie więcej tego, co zwykle, jak w przypadku Pre-Sequela. Niestety na tę chwilę nic więcej nie wiadomo, ale nawiązania mają pojawić się w DLC do strzelanki Battleborn, o której pisaliśmy ostatnio.

 

A na koniec Falloucik 4, ale nie taki jak myślicie. Nie od dziś wiadomo, że gry Bethesdy są łatane raz na pierdylion lat, dlatego fani wzięli sprawy w swoje ręce i zmontowali własny zestaw poprawek w formie moda. Naprawia on rozmieszczenie przedmiotów, problemy z dźwiękiem, przedmiotami i teksturami, a nawet questy. Sam mod dorwiecie tutaj, a tutaj jest changelog.

news_pzpr82

* Niepotrzebne skreślić po premierze.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz