Komiksowo

Dziś nieco nowin o komiksowych filmach starych i nowych.

 

Aquaman

Do prac nad scenariuszem Aquamana został zatrudniony David Leslie Johnson (Wrath of the Titans). Wcześniejsze, zupełnie odrębne scenariusze napisali Will Beall oraz Kurt Johnstad i na razie nie do końca wiadomo na jakim materiale będzie pracował Johnson.

 

Ant-Man

Już właściwie trochę po Ant-Manie, ale w neciku pojawiły się alternatywne wersje kapoty głównego bohatera:

news_antman73

news_antman74

 

Doctor Strange

I pierwsze zdjęcie Benedicta Cumberbatcha z planu w Nepalu:

news_doctorstrange06

 

Jessica Jones

Chyba już ostatnie trailerki przed premierą…

… i wysyp pasjonujących zdjęć:

 

Supergirl

Każdego fana Buffy ucieszy, że w Supergirl zagra Emma Caulfield, a będzie ona jako niejaka Cameron Chase. Jest ona agentką FBI zwalczającą zagrożenia „ekstranormalne”. W świecie DC łapała już Batwoman i inne postacie.

news_supergirl30

 

Thor: Ragnarok

Jak na razie wiadomo, trzeci odcinek Thora będzie obracał się wokół przygód czwórki osób rzuconych na nieznaną planetę, a będą to: Thor, Sif, Loki i Hulk. No, a teraz okazuje się, że przeciw nim wystąpią dwie panie: Valkyrie oraz druga nieznana, zapewne Hela Queen of the Dead lub Amora the Enchantress. A ma ją grać Cate Blanchett.

news_thor302

 

Unfollow

Za to na podstawie komiksu Vertigo „Unfollow” autorstwa Roba Williamsa i Michaela Dowlinga ma powstać serial (na razie film TV). Chodzi o to, że tajemniczy miliarder, będąc nieuleczalnie chorym ogłasza we własnej sieci społecznościowej, że chce przekazać swoją fortunę losowo wybranym 140 osobom na świecie. Gdy jedna z tych osób ginie – reszta dochodzi do wniosku, że są nie tylko podejrzanymi, ale też potencjalnymi kolejnymi ofiarami.

news_unfollow01

 

Wonder Woman

Jest pierwsze zdjęcie z planu Wonder Woman – a na nim Chris Pine jako Steve Trevor. Towarzyszy mu też Saïd Taghmaoui (American Hustle, G.I. Joe: Rise of Cobra). Zapowiada się kostiumowo:

news_wonderwoman06

 

X-Men

Co prawda XM:A miał być zamknięciem prequelowej trylogii X-Menów, ale już jest planowana część czwarta. Ponoć zdjęcia mają wystartować już na początku 2017,a zainteresowanie udziałem wykazali już rzekomo Michael Fassbender i James McAvoy.

 

I to by na dziś było tyle. Nasz Status Filmów Komiksowych – znajdziecie tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz