Nowy concept Aliena!!!

Dawno nic nie było o Alienie Neilla Blomkampa. Aby podtrzymać razgawora, reżyser wrzucił więc na Instagrama kolejny koncept – z dopiskiem „Going very well, love this project”.

A na nowym obrazku Ripley, Hicks i kolo z Korei. Poza tym nadal nic nie wiadomo. Inne newsy o tym filmie – tutaj.

news_alienblom12

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Nowy concept Aliena!!!

 1. Wiem jak to zabrzmi i sam się sobie dziwę ale moim zdaniem fajnie by było gdyby glówną rolę zagrał w tym filmie….Tomek Cruise. Z tego co mi się obiło o uszy na planie Edge of Tommorow Cruise wpieprzał się czasem w gary reżyserowi sugerując to i owo… a że film wyszedł zajebisty, więc… :/

 2. Blomkamp wkracza (tak mi się wydaje) na nowe terytoria jeżeli chodzi o modelowanie klaustrofobicznej przestrzeni z domieszką mroku.

  Patrząc na jego dotychczasowe filmy mam lekkie wątpliwości czy jest on tak wizualnie uświadomiony jak choćby JP Jeunet. Dotychczasowa współpraca Blomkampa z jego stałym zdjęciowcem Opaloch’em zakończyła się jednym wybitnym filmem z ciekawą wizualną kreacją i… dwoma jego kopiami. Opaloch w tej chwili kręci nowego „Kapitana” więc nie wiadomo czy Blomkamp bierze go pod uwagę (i poczeka jak będzie wolny) czy znajdzie jakiegoś „mrocznego” speca.

  Ktokolwiek by to nie był niech Blomkamp zda się całkowicie na niego i nie miesza się zdjęciowcowi do garów. Co do scenariusza… mam poważne wątpliwości. Facet ma pod tym względem braki – które mu powyłaziły już w Dystrykcie 9. Im dalej w las tym gorzej. Może tym razem Fox dokoptuje mu jakiegoś bardziej utalentowanego scenarzystę?

  IMO – dla Blomkampa to jest ostatnia szansa na zrehabilitowanie się. Chociaż jak to mówił znajomy fan Aliena odnośnie decyzji Foxa przyznania Andersonowi stołka reżysera przy projekcie AvP: „Mmusiałby mu wyjść film życia”.

 3. Ostatnio Sigourney Weaver podzieliła się refleksją odnośnie Aliena 5. Cytuję: „Blomkamp ma nadzieję stworzyć film popcornowy. Popcornowego Obcego, którego chciał zobaczyć jako dziecko”.

  Eeeeeeeee…..

Dodaj komentarz