Plakat i rewelacje z Terminatora!!!

Przy okazji zaległego wielce żałosnego plakatu zamieszczamy ciekawe nowiny na temat zapewne nieciekawego Terminatora: Genisys.

Pojawiło się kilka recenzji scenariusza opisujących z grubsza fabułę filmu: otóż są to ponoć trzy filmy w jednym. Pierwsze 20 minut ma się rozgrywać w przyszłości, kolejne 40 w roku 1984, a druga połowa filmu w jakimś innym tajemniczym czasie (mam nadzieję, że na dworze króla Artura) – i w ten sposób w filmie pojawia się kilku głównych przeciwników. Skakanie po różnych liniach czasowych przywodzi też na myśl paradoksy rodem z Powrotu do przyszłości. TG ponoć ma więcej wspólnego z T1 i T2, niż miały T3 i TS.

Przy okazji: sam Arnold najwyraźniej ma pomysł na emeryturę zapowiadając, że zagra w jeszcze kolejnych Terminatorach – już w przyszłym roku. Przypomnijmy, że Genisys jest pierwszą częścią w nowej, od początku planowanej trylogii, której kolejne odcinki mają wyjść 19 maja 2017 i 29 czerwca 2018. Zdjęcia do obu sequeli mają się odbywać jednocześnie, w sumie przez 9 miesięcy. A aktualny film będzie miał 1 lipca premierę w IMAX 3D.

news_terminator30

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz