Płoszek z nowego He-Mana!!!

Idzie do przodu produkcja nowego Masters of the Universe. Przypomnijmy, że chodzi o kolejną odsłonę cyklu znanego w PRL wśród dzieci marynarzy i mieszkańców zachodniej Polski jako „Mastersy z NRFu”, który dopiero po latach reszta kraju mogła podziwiać jako kreskówkę He-Man na TVP2.

Jak pamiętamy, w He-Manie He-Man jeździł na Płoszku/Kocie Bojowym, z angielska Cringer/Battlecat. I teraz właśnie producent z Sony, DeVon Franklin zapodał na Twitterze koncept, który najpewniej owego Płoszka przedstawia.

Scenariusz filmu jest już gotowy – pierwszą wersję stworzyli Alex Litvak i Michael Finch (Predators), kolejne – Terry Rossio (The Lone Ranger) i Richard Wenk (The Equalizer), natomiast finalną – Jeff Wadlow (Kick-Ass 2). Na razie newsów fabularnych ani castingowych brak.

news_mastersotu01

Komenty FB

komentarzy

Komercha

7 Komentarze(y) na Płoszek z nowego He-Mana!!!

  1. Płoszek??? Ryli?? To chybaśmy mieli inną telewizję w Polsce B, bo u nas to był Krindżer…

    • Zaintrygowany sprawdziłem YT.
      Faktycznie jest Krindżer (WTF, BTW), ale samo tłumaczenie jest zupełnie inne niż w pierwszym sezonie na TVP2 (np. „Mocy przybywaj” zamiast „Mam władzę”).

  2. No to chyba mi się w pamięci zmiksowały dwa tłumaczenia, bo oczywiście „mam władzę” jest kanoniczne w swoim idiotyzmie 🙂

  3. A skąd ten Ranger? Przecież i w oryginale to był Cringer.

  4. Ciekawe czy wyjdzie podobny gwałt na dziecięcych fascynacjach jak w przypadku Transformers, Żółwi „Nindża” czy …Smerfów? 🙁

Dodaj komentarz