X-Files wraca!!!

Przez połowę żywota X-Files nerdy narzekały na upadek serialu, ale teraz, po 13 latach, wielu by pewnie chętnie zobaczyło nowe odcinki.

No i proszę – Fox oficjalnie ogłosił nowy rzut serialowy X-Files. Planowany jest powrót Chrisa Cartera, rusofila Duchovnego i Gillian Anderson. Czy będzie to jakiś reboot, czy starzy Mulder i Scully pojawią się tylko w pilocie – nie wiada. Przypomnijmy, że motyw „młodzi agenci przejmują Archwium X” ćwiczyliśmy już parę razy w trakcie klasycznego serialu.

Nie ma też żadnej daty ani innych szczegółów – studio stara się zebrać wszystkie kluczowe nazwiska do kupy zanim zadeklaruje się z premierą. Przypomnijmy, że stare X-Files kończy się zapowiedzią kolonizacji ufoludków planowaną na 2012 – tak więc powszechnie na ten rok spodziewano się powrotu do serialu lub trzeciego filmu. Niestety Fox nie wykazał się czujnością Davida Lyncha i przespał zapowiedziany przez siebie termin.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

7 Komentarze(y) na X-Files wraca!!!

  1. „I want to belive”, że faktycznie tak bedzie :/

  2. tzn. „believe” – idę posypać głowę popiołem, a potem się wybiczować za zrobienie tak kardynalnego błędu językowego :/

  3. BTW ciekawe czy Duchovny powróci jako trans Denise w nowym Twin Peeks’ie?

  4. w lutym w polsze ma sie ukazac dziesiaty sezon w formie nieruchomych obrazkow. zobaczymy czy bedzie tak udany jak buffy.

  5. WIDOK GILLIAN ZAWSZE CIESZY (chociaż ostatnimi laty może trochę mniej niż kiedyś).

Dodaj komentarz