Serial Dredd!!!

Jak może niektórzy wiedzą, od dłuższego czasu trwały różne kampanie fanów na rzecz nakręcenia sequela Dredda, których przejawem był np. ten fajny teledysk.

No i okazało się, że kampanie te odniosły sukces – z pewnego punktu widzenia, jak mawiał Obi-Wan. Otóż producent Dredda, niejaki Adi Shankar nakręcił potajemnie siedmioodcinkowy serial, będący nieoficjalnym spin-offem filmu.

Serial będzie dostępny online jeszcze w październiku za gratis, a będzie opowiadał o niejakich „Dark Judges” znanych z komiksów 2000AD. Scenarzysta Dredda, Alex Garland, zapowiadał pojawienie się Mrocznych Sędziów w ewentualnym sequelu, więc można uznać, że serial będzie realizacją planów do dwójki. Wykolejona ta ekipa ta składa się z tak barwnych osobowości jak Judge Death, Judge Fire, Judge Fear i Judge Mortis i na łamach komiksu nieraz starła się z Dreddem:

news_dredd03

Dodajmy, że Shankar wcześniej zrealizował już dwa shorty – Punishera i Venoma, osadzone w jego tzw. Bootleg Universe, co daje nam pewien ogląd, jak będzie wyglądać rzeczony serial.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Serial Dredd!!!

  1. Krótkometrażówki od Adiego były wyborne, czekam z niecierpliwością na rozwój wypadków:D.

Dodaj komentarz