Nowe komiksy kręcą!!!

Zanim zapodamy dziś Komiksowo, dwa luźne newsy o nowoplanowanych adaptacjach kolorowych zeszytów.

Na pierwszy ogień idzie „Starlight” Marka Millara. Gwoździem newsa jest tu scenarzysta Gary Whitta, który zabierze się za ten komiks jak tylko skończy pisać spin-offa Star Wars dla Garetha Edwardsa. Sam komiks pojawił się w handlu dopiero w tym roku i ma być docelowo serią sześcioodcinkową. Jak twierdzi sam Millar, jest to miks „Flasha Gordona” i „The Dark Knight Returns”:

Czterdzieści lat temu Duke McQuuen ocalił planetę obcych przed zniszczeniem, ale na Ziemi nikt nie uwierzył w jego dokonania. Teraz jego dzieci dorosły, a jego życie stało się takie sobie. Aż na starość zjawia się u niego dziwny chłopak z uratowanej planety i wrabia go w udział w ostatniej przygodzie życia.

news_starlight01

 

Drugi komiks dalsza ofensywa Warnera na froncie DC. Chodzi mianowicie o „Suicide Squad”, czyli ekipę super-złych, w której skład (squad) wchodzą m.in: Deadshot, King Shark, Captain Boomerang czy Harley Quinn. Antybohaterowie Ci dostają możliwość złagodzenia swoich wyroków przez udział w tajnych misjach dla Rządu, jednak próby kontrolowania ich rodzą oczywiście pewne trudności.

Kandydatem na scenarzystę i reżysera jest… David Ayer (Sabotage, Fury, End of Watch).

news_suicidesquad01

 

Oba tytuły dodali my do naszego statusu filmów komiksowych.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz