Trailer Young Ones!!!

Oto niezwykle ciekawy trailer postapokalipsia Young Ones Jake’a Paltrowa (Boardwalk Empire). Powerfulny wizualnie i stylistycznie, opowiada o czasach niedoboru wody i ciekawych konsekwencjach społecznych tego stanu rzeczy.

Grają Nicholas Hoult (X-Men: Days of Future Past), Elle Fanning (The Boxtrolls), Kodi Smit-McPhee (Dawn of the Planet of the Apes). Premiera 17 października.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

6 Komentarze(y) na Trailer Young Ones!!!

  1. Postapokaliptycznego kina nigdy dość. Dobrze, że w zanadrzu jeszcze czeka nowa odsłona Mad Maksika. Czy macie jakieś podziemne info, kiedy „Young Ones” będzie miał premierę w Polsce?
    Na zdrowy rozsądek: Znając naszych polskich dystrybutorów możemy się go nie doczekać w ogóle… a jeżeli się pojawi, to jestem ciekawy jak zostanie przetłumaczony tytuł?
    „Młodzieniaszki”? „Bezwodny świat”? „Wodne dzieci”?

  2. Ups, przepraszam, nie doczytałem. Premiera 17 października.

  3. No nie wiem… Przez te lukrowane mordy wygląda to jak jeszcze kolejna ekranizacja młodzieżowej literatury.

  4. Tego właśnie się trochę obawiam. Jak zauważył @garret może być young adults po włosku, ale Generał Zod zacnie stawia obraz we właściwym przedziale wiekowym.

  5. Myślę że Garretowi, podobnie jak mnie, skojarzyło się to z z „Łowcą tamaryszków” a nie z powieściami young adults tegoż autora. .

Dodaj komentarz