Nowe foty Predaliena!!!

No i mamy pierwsze oficjalne foty Predaliena z AVP2. Kiepsko im wyszła ta hybryda. Szczęki doczepione bez pomysłu, ramiona, dredy. Wszystko to doczepiono bez jakiegokolwiek rozplanowania.

Aha i pojawił się jescze jeden mega spoilerujący news: Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż Predalien będzie się rozmnażał poprzez „wyrzyganie” swoich zarodników do organizmu ofiary. Jednym słowem rozmnażanie typu oral rape. Mroczne.

Sami bracia Strause informują, że w swoim filmie chcieli powrócić do pierwszego Aliena i pierwszego Predatora – poprzez zastosowanie mroku, deszczu i straszenia. Warto dodać, że bracie pierwszy raz widzieli Aliens jako dzieciaki w TV w hotelu, gdzie zostawili ich rodzice idący na konwent.

A po inne AVP2 newsy zapraszamy tutaj

Komenty FB

komentarzy

Komercha

7 Komentarze(y) na Nowe foty Predaliena!!!

 1. Małe sprostowanie. To "Mroczne" zostało dodane przez Komandora i nie odzwieciedla moich odczuć względem pomysłu. Dla mnie takie postawienie sprawy jest już totalnym zerwaniem z kanonem. Strause przestraszyli się dodatkowych kosztów i opóźnień w rozwoju akcji, które mogły wyniknąć z rozwoju obcych. Po co wywalać forsę na królową, jej jaja i facehuggery gdy możemy postawić na stworka, który łączy w sobie wszystkie te cechy. A ja myślałem, że nie ma powrotu do sterydów Andersona.

 2. "Mroczne" to uniwersalny komentarz, który dodałem po to, żeby widać było, gdzie się spoiler kończy 🙂
  I niezbyt chce mi się wierzyć w te spoilerowe rewelacje…

 3. To trzeba było to zakończyć słowem "Tanie" 🙂

  A INFO pochodzi z USA Today. I ma swoje potwierdzenie w innych rewelacjach, z innych źródeł

 4. Ostatnia fotka stanowi uniwersalny komentarz powyższych komentarzy 🙂

 5. Colin Strause już to potwierdził:

  Młoda królowa rodzi się, staje się seksualnym drapieżnikiem, gwałci facjaty napotkanych hostów, zbiera świtę a ta ją ochrania gdy jej wysokość wytwarza sobie odwłok.

  Na siłe to i za cholerę się kanonu nie trzyma…

 6. w sumie za stary jestem na takie pierdy powoli

 7. To juz Predoalien w grze było niebo lepszy

Dodaj komentarz