Terminator 4 news…

Może teraz taki Terminator?

Ostatnie dwa dni są dość obfite w newsy o T4. Wczoraj dostaliście ploteczkę, a dziś serwujemy konkrety.

James Middleton, producent The Sarah Connor Chronicles, ujawnił dziś kilka faktów nt. statusu czwartego T.

Po pierwsze powtórzył oczywistości – że prawa do filmu ma The Halcyon Company i że scenariusz piszą autorzy T3 – Michael Ferris i John D. Brancato. Jednak teraz już wiemy, że Halcyon planuje rozpocząć preprodukcję w październiku z myślą o premierze filmu w 2009.

Reżysera na razie brak, aczkolwiek trwają zaawansowane negocjacje. A, i film sie nie będzie nazywał Terminator 4, tylko Terminator: cośtam.

A teraz najciekawsze: Film będzie kontynuacją T3 i będzie dział się w postapokalipsie, czyli w tzw. atomowych czasach. Aczkolwiek pojawią się zarówno John Connor jak i Kate Brewster, nie wiadomo czy zagrają ich Stahl i Danes. Jednak – uwaga – głównym bohaterem filmu będzie ktoś inny – nowa postać, nieco wzorowana na Connorze.

Nowy Terminator, jak już wiadomo, ma być początkiem kolejnej trylogii, w całości osadzonej w czasach P/A i przedstawiającej wojnę z robotami.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Terminator 4 news…

  1. Wszystko fajnie tylko czy dostaną na tyle dużo kaski, żeby im starczyło na dobry klimat i efekty P/A ?!?! I może jednak Arni chociaz gościnnie ? 😉

  2. Ten nowy bohater to na pewno Kyle Reese – taki twardziel ze jak tylko pierwszy raz zamoczył od razu został papą.

  3. Gdzieś mam to całe. To filmik z wesołego miasteczka Univeralu.

Dodaj komentarz