Kto w Terminatorze 4???

Tu wygląda prawie na laskę

Jak wiedzą sumienni czytacze ZP, od jakiegoś czasu nowi właściciele praw do serii starają się odpalić kolejnego Terminatora. I chyba coś się rusza w tym temacie, bo znowu zaczynają płynąć newsy.

Pamiętacie Rachel Weisz? Tę, która była za dobra do Mumii 3? Okazuje się, że nie jest za dobra do Terminatora 4. Podobno właśnie ona i Chloe Sevigny rywalizują o rolę nowego złego cyborga w tymże filmie.

Na razie rywalizacja polega na tym, że obie nagabywały producentów filmu podczas imprezki prasowej w Nowym Jorku dwa tygodnie temu – newsik zatem słabiutki jak gierka T2 na Amigę. Ale myślę, że jakby już mieli wybierać między tymi dwoma paniami, to Weisz raczej nie miałaby specjalnych szans. Była w sam raz do śmiesznych Mumii, ale jako okrutny cyborg chyba wypadłaby mocno dziwacznie.

Donosom tym towarzyszy informacja, że podobno jest już obsadzony odtwórca głównej roli męskiej. I jest to podobno paker z nazwiskiem z górnej półki, więc raczej nie chodzi chyba o tego pana, ani o tego burka, który jak się okazuje ma fanów nawet tu.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Kto w Terminatorze 4???

  1. lubię Rachelę, ale faktycznie, do tej roli się ona nie nadaje.
    Co innego panna Sevigny. Dziecię uniseksistowskich wybiegów, jest idealne na cyorga-zabójcę

  2. Pan Furlong, proszę pana, to poważny aktor, proszę pana. Może pan, proszę pana, nie wie, ale on we teledysku był i to nie byle Stachurskiego, ale Aerosmith, proszę pana.
    A to przecież żadni pozerzy i poprockowcy

Dodaj komentarz