Ja Klaudiusz , Ja Leonardo DiCaprio!!!

Klaudiusz inspiruje do dziś

Dawno, dawno temu na BBC leciał serial Ja, Klaudiusz. Mimo, że dziś ma status szacownej ramoty, wciąż uznawany jest za bardzo wierną i udaną ekranizację powieści Roberta Gravesa.

W 31 lat później, za Gravesa zabiera się producent Scott Rudin a o głównej roli marzy sam Leonardo DiCaprio. Ten ostatni również by chciał, aby scenariuszem zajął się, znany mu z Departed, William Monahan.

Film prawdopodobnie wyląduje w Walt Disney Studios, które już postara się aby całość była bliższa klimatom produkcji BBC, niż np. takiej paskudy i oblechy jak Rome. Albo może właśnie nie i na ekranie zobaczymy ulubione przez widzów gwałcenie niewolników, kazirodztwo, wyrzynkę barbarzyńców i legiony nagich piersi (Garret dodał właśnie kolejną porcję słów kluczowych, po których na ZP będą trafią ci najbardziej normalni i szacowni userzy – cmdr JJA).

Komenty FB

komentarzy

Komercha

6 Komentarze(y) na Ja Klaudiusz , Ja Leonardo DiCaprio!!!

 1. Garret dodał właśnie kolejną porcję słów kluczowych, po których na ZP będą trafią ci najbardziej normalni i szacowni userzy ====> No, chopaki, zaczynacie dobrze kombinować 😀

 2. wczoraj na HBO obejrzałem Rome drugi sezon i faktycznie, niewolnik dymał niewolnika.Ale nic to. Jeden wschodni satrapa obiecał pomoc dla opozycjonisty Brutusa, jak ten załatwi mu pokaz seksu Rzymianki z szympansem. Proponuję to ostatnie podkreślić, dzięki czemu liczba szacownych userów tej strony jeszcze wzrośnie!

 3. Lepiej niech sobie tylko DiCaprio pomarzy. Na kulawego, śliniącego, jąkającego winożłopa się nie nadaje.

  NIKT NIE POBIJE DEREKA JACOBIEGO

  BTW

  Rzymianka nie miała odbyć stosunku z szympansem tylko z pawianem.

 4. W ubranku ten pawian?

 5. Jak to nie z szympansem? Jak można z pawianem!! Ale zboki ci Rzymianie….

Dodaj komentarz