Jeszcze nowsze foty Johna Rambo!!!

Pojawiło się kilka nowych oficjalnych fotosów z Rambo 4. Na nich możemy poznać kolejne wariacje na temat duszenia, strzelania i bycia rannym, a także dowód, że na luzie można zagrać film dwiema minami:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

8 Komentarze(y) na Jeszcze nowsze foty Johna Rambo!!!

 1. czekaj, bo się gubię powoli… kogo on tym razem będzie pizgał? myślałem, że spizgał już cały świat i nikt już do pizgania nie pozostał.

 2. Zdaje się, że miał nadzorować operację Iraqi freedom, ale jak patrzę na te fotosy i antagonistów to odnoszę wrażenie, że albo odbija Wenezuelę lewakowi Chavezowi, albo niszczy kolumbijskie plantacje koki, albo łapie nielegalnych imigrantów z Meksyku na granicy…

 3. Toż to Conan naszych czasów!

 4. Stary news rzucający światło na film:
  [url]http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=73[/url]

  I trailerek:
  [url]http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=129[/url]

 5. jakie czasy takie conany. no i w naszych czasach conanowie na glowie nosili kultowe blaszane opaski a nie alfonsiarskie krawaty.

 6. Ciekawe. zwłaszcza te fotorealistyczne rozrywanie ciał. Rozumiem, że to tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał wydrwić pomysł wskrzeszenia naszego Jasia. Czuję, że zabawa w rozpruwanie na ekranie może rozłożyć ten projekt.
  1 + 2, dam radę;)

 7. Do czego doprowadza widmo konczących sie pieniedzy:/ Balboa, RAMBO,Over the DOWN, o zgrozo OSCAR 2

 8. ja p….le! co wy k…. chcecie od filmu?! krytycy filmowi sie znalezli co nie obejrzeli, czy to wazne kto to zrobil? jak by za tym stal ktos kogo nie znacie to pewnie bylibyscie zachwyceni? dajcie se siana z tymi uwagami Lele25 i Rysiu to jest strona o filmie akcji a takie filmy lubimy idzta se komentowac skandaliki obyczajowe Dody na onecie
  Oz – sluszna uwaga! film bedzie swietny!

Dodaj komentarz