Pierwsza fota z planu nowego Bonda!!!

Żyjemy w czasach, gdzie życie toczy się coraz szybciej. Ani się oglądamy, jak od zapowiedzi do premiery filmu mija mgnienie oka. Albo jak od upomnienia z MPK mija termin, po którym puka do drzwi komornik.

W każdym razie, zapowiadane przez nas kręcenie Bonda podczas wyścigów koników już się dokonało. Są nawet na to dowody w postaci pierwszej foty z planu Bonda 22 (albo XXII, jak kto woli).

Mimo, że zdjęcia do filmu rozpoczynają się tak naprawdę dopiero 14. grudnia, ekipa nie chciała przepuścić dorocznej imprezki konnej w Sienie i już nakręcili to i owo.

Na zawodach był obecny również sam Daniel Craig, aczkolwiek nie brał on udziału w zdjęciach. Eka ma powrócić do Sieny w pierwszej połowie 2008, aby dokręcić resztę zdjęć finałowego pościgu. Niestety, umowa z władzami miasta zabrania pokazywania w filmie przemocy względem ludzi i zwierząt biorących udział w wyścigu (mamy nadzieję, że nie odnosi się to do POŚCIGU Bonda za złym kolem).

Z innych nowinek: okazuje się, że inną lokalizacją filmu będzie pływająca opera w Bregenz w Austrii. W operze tej Bond pójdzie sobie obejrzeć „Toscę” i natrafi na akcyjkę.

A teraz fota: Bond we Włoszech wspomina piękne czasy dominacji standardu Super8:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz