Flash Gordon – First Look!!!

Aż takie dobre to nie jest

Hello fans of Zakazana Planeta!

Another weekend, another first look. Today coś o nowa serial – Flash Gordon. Tak! Ten Flash Gordon! Po pierwsza przepraszam bo może i mój polski jest coraz lepsza but this First Look będzie pełna fuck, kurwa i dupa. I am sorry, no idea jak inaczej pisać o brand new Sci-Fi Channel premierka.

So, każdy zna Flasha Gordona. Flasha not Flesha of course. Powstała przed wielka wojna seria komiksów o przygodach Flasha i jego friends like piękna Dale Arden i Dr. Hans Zarkov była dużym sukcesem. Postać quickly stała się kultowa czego rezultatem były seriale TV, very interesting i very good kinowy movie Flash Gordon with music from Queen (Flesh Gordon też był niezły, ale to temat na inny sajt – Cmdr JJA) czy seriale animowane. U nas u USA umiemy zarabiać na kulcie so nie dziwi fakt, że Sci-Fi Channel wpadła na pomysł by ponownie wskrzesić Flasha i urządzić mu big powrót back to TV screen. But fuck man, it’s not a wielki powrót back – it’s fuckin' disaster. Trwający 60 minuta pilot błyskawicznie przedstawia sportowca Flasha Gordona, his ex-love Dale i jakiegoś retarded idiot, pod koniec odcinka wspomnianego jako Dr. Hans Zarkov. Scenarzysta man nie kłopotał się nawet wcześniej z przedstawieniem postaci. So, as I said, in 60 minuta poznajemy Flasha, quickly wiemy wszystko o tajemniczej śmierci jego ojca – naukowca, pracującego nad teorią kosmicznych portali no a później jest już z górki kiedy to pojawia się Plan9 cyborg (kurde co za zajebisty serial – Cmdr JJA). Walka z cyborgiem, której bogata choreografia pochodzić musi z filmów niemych, jest wstępem do kosmicznej przygody, bo właśnie w resztkach kosmity Flash znajduje space gadget, który otwiera kosmiczny portal na Mongo. You’re reading Zakazana Planeta, so you wszyscy wiedzieć co to Mongo. After krótka przygoda z Mingiem Bezlitosnym na Mongo, pilot kończy się happy end a nasi bohaterowie na luzie wracają do prozy życia.

Fuck, no fuckin' idea jak taki total shit wyszedł w ogóle ze screening roomu! Everything is totally worthless shit! Najgorsza, że nie wiem od czego zacząć. Fabuła pilota? Stek of bzdurs. Beznadziejnie przedstawione postacie. Totally zero logiki, np. kosmiczny gadget, który Flash w ciągu minuta obsługuje tak sprawnie jak ja papier w kiblu. Space cyborg, którego image żywcem skradziono z trailerów czy filmów Wasza słynna grupa filmowa Plan9. But, fuck – this is Flash Gordon not film amatorski! W ciągu 60 minuta Sci-Fi serwuje widzom taki naiwny bullshit that I almost umrzeć z żenada. Fuck, gimme back my 60 minuta!!! Co jeszcze? Aktorzy? OK, to serial not Oscar movie but please, garret from Plan9 gra lepiej. Efekty? Umrzeć ze śmiech. Big toy guns! Szkoda, że nie żółte. Lokacje? Fuck – Kanada, widzieliście Stargate Atlantis – widzieliście wszystkie lokacje Flasha. Welcome to Mongo – big fuckin' forest planet z renderowanym space miastem. Gadgets? One word – nieśmiertelny fuckin' tracking device. Kosmiczny ale niesamowicie prosty w obsługa. Fuck them! Scenografia? Like from fuckin' telewizyjny teatrzyk dla dzieci. Pióropusze, purpurowe szmatki, suszarko guny i czarne kaski. Please Lord, have mercy on my poor soul.

Jak na razie serial to kpina. Flashowi zawsze było bliżej do fantasy niż SF, niestety twórcy totally tego nie rozumieją. Uparli się na tania space opera. Stworzyli jakis przerażający klon SG Atlantis. No fuckin' idea why chcą dać Painkiller Jane kolejny sezon, why cancellują Dresdena, który na tle Painkiller Jane czy Flasha wygląda like topowy serial. Flash Gordon nie powinien był opuścić screening room. The best thing jaka stacja może zrobić to zdjąć go quickly z ramówka i totally przerobić, uratować, wysłuchać opinia widzów. But fuck them! Dupa! Nie wierzę, że pójdą po rozum do głowy but wierzę, że po planowanych 22 odcinkach, seria zniknąć jak Flash w kosmiczna dziura. U nas w USA trudno wierzyć w cuda.

Trzymajcie się w Poland !
Zdzisiek

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Flash Gordon – First Look!!!

  1. Fakt, żenada na całym froncie. Jestem równie zdegustowany jak recenzent, tym bardziej że gdy dowiedziałem się o powstawaniu serialu prawie obsikałem się z wrażenia! Jak widać kolejny dowód na to że World coming down :[

  2. Ach pub Apteka! Czasy to byly niczym Oblasy!

  3. Panowie i Panie. Po obejzeniu paru kolejnych odcinkow dochodze do wniosku ze film zostal nakrecony z banda obdartusow w rolach kluczowych postaci. A Flash glupi az do bulu. Nie da sie ogladac praktycznie. Idiotyzm i kropka. Serial z lat 30stych jest lepszy!!!

  4. nieczęsty przypadek, ale poddałem się po pilocie

Dodaj komentarz