Fejkowe Fakty o Harrym 7

Okładka wygląda na prawdziwą

Wczoraj doświadczyliśmy kolejnego przejawu oszczerczej wolnomularskiej propagandy. Masońska telewizja swoje kłamstwa przenosi ze świętego placu sącząc androny w umysły młodzieży!

Wczoraj w głównym wydaniu Fakty TVN godzinę podniecały się środkami bezpieczeństwa towarzyszącymi wydaniu siódmej – ostatniej – części czaro-marowej seryjki Harry Potter (jak wiadomo satanistyczno-new age’owej) – and the Deathly Hallows, w której na odstrzał mają podobno iść dwie postacie. Na dowód, że te środki na nic się nie zdały, dziennikarze zaprezentowali fragment zakończenia książki, znaleziony przez nich w internecie.

Szkoda, że nie sprawdzili, że prezentowany przez nich tekst to jeden z setek krążących po necie fanfików. Dziwne, że ich uwagi nie zwróciło np. to, że dwie rzeczone postacie zostają zabite dopiero w ostatnim akapicie książki w nieco mało dramatyczny sposób. A także np. to, że jako zamknięcie całego cyklu byłoby to wyjątkowo dziwaczne. Dobrze chociaż, że zachowali tyle przyzwoitości, żeby nie podać jakie to ludziki zostały fejkowo uśmiercone. Kurczę, masoni z TVN, spadajcie lepiej lepić katedry.

Panowie, naprawdę nie tak trudno jest znaleźć PRAWDZIWY skan książki – ale widocznie nie aż tak łatwo, jak próbowaliście to przedstawić. Bardzo lubię Fakty, ale jeszcze bardziej lubię, kiedy ludzie mają jakiekolwiek pojęcie na temat, w którym się wypowiadają. Na drugi raz zapytajcie swoich dzieci, jak się ściąga piraty z netu.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Fejkowe Fakty o Harrym 7

  1. eee tam zaraz piraty – to po prostu dobra kultury dystrybuowane inaczej 🙂

  2. Głupota, za tym wszystkim stoi krakowsko-warszawski Sanhedryn, a nie ci śmieszni pseudoMasoni z Wielkiego Wschodu.

  3. TVN – masońska telewizja!
    Onet – masoński portal!
    Legia – masoński klub!
    ITI – masońska korporacja!

Dodaj komentarz