Nowe video z IJ4!!!

Bitches

Jak to miło, że podczas produkcji nowego Indiany Lucasfilm raczy fanów miłymi internetowymi ochłapikami, podobnie jak raczył to robić przy realizacji Epizodów I-III. Tym razem dostaliśmy krótki klip – montaż „wyposażenie Indiany” wzbogacony o kilka mglistych ujęć z planu, a nawet z kamery.

Warto dodać, że Harrison Ford w ostatni piątek skończył 65 latek. Jak zapewniają producenci, nadal jednak sam wykonuje wiele stuntów. Właśnie zakończono trzeci tydzień produkcji, a zdjęcia realizowano już w Nowym Meksyku, Connecticut i na Hawajach. To właśnie w tej ostatniej lokacji kręcą się największe sceny akcji filmu, podobno porównywalne z pościgiem za konwojem w Raidersach.

Acha, pewnie też chcielibyście wiedzieć, że kontrakt Shia’y LaBoufa (syna Indiany, czyli) opiewa nie na jeden, a na CZTERY filmy Indiana Jones. Czyli ani chybi czeka nas zmiana warty… aczkolwiek podobno w ewentualnych kontynuacjach również łaskawie przewiduje się udział Forda.

Zanim nie zobaczę filmu będę hamował swój entuzjazm w tym temacie.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Nowe video z IJ4!!!

  1. hamować entuzjazm???! Przecież wystarczy, żeby Harrison mignął w kapeluszu jedynie, o reszcie akcesoriów nie wspominając, a będzie to ŚWIĘTY obraz!!! 🙂 Jupi, ihaaa, itd.
    A jeśli kontrakt Shia, to rzeczywiście 4 filmy, spełnią się moje (wcale nie nadzwyczajne) przewidywania 🙂 Twierdzenie, że Shia może w przyszłości grać samego Indianę, po tym, jak zagra jego syna, uważam za totalnie niedorzeczne. Mała wymiana zdań na ten temat odbyła się kiedyś tu: [u][url]http://indianajones.pl/2007/03/08/kim-jest-shia-labeouf/[/url][/u]
    (sorry za "spam" John) 🙂

Dodaj komentarz