Trailer 10,000 BC…

Patataj, patataj…

Najbeznadziejniejszy reżyser świata, Roland Emmerich, proponuje trailer swojego najnowszego filmu.

Obraz nosi tytuł 10,000 BC i jak sama nazwa wskazuje, opowiada o stosunkowo nowożytnych czasach 2000 lat po Conanie. W filmie zobaczymy mamuty, tygrysy szablastozębne, pradawne cywilizacje i inne atrakcje. Fabułka opowiada o młodzieńcze, który musi wyruszyć w daleką podróż, by ocalić swoje plemię – z grubsza wygląda, że znacznie bliżej tu do Apocalypto niż do Walki o ogień.

Wybaczcie, ale po poprzednich dokonaniach Emmericha nie jestem w stanie wykrzesać z siebie najmniejszej iskierki entuzjazmu, nawet pomimo względnej epiczności trailera.

Jak chcecie, to w sumie jest on tu.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

8 Komentarze(y) na Trailer 10,000 BC…

  1. Zapowiada sie ciekawie. Jeszcze i tak rok pozostal do premiery wiec nie ma na razie sie zbytnio czym podniecac. Zobaczymy jak bedzie.

  2. marudzisz Commandorze , fajny popcorn będzie

  3. Hmmmm To mi przypomina nieco Króla Skorpiona. I pewnie będzie trzymało ten sam poziom

  4. Mam nadzieję, że w filmie poruszona zostanie kwestia homoseksualizmu mamutów, co otworzy oczy bigotom i katofaszystom.

  5. Równie dobrze może to być "10,000 AD" – mamuty zaprzęgnięte do budowy niby-egipskich budowli? Geeez.

  6. Słusznie, nie chcę tu spoilerować ale ostatnie badania na terenie Bieguna Południowego wykazały, że wcale nie ma tam cyklopowych miast, mimo, to gigantyczne pingwiny albinosy wcale nie są ślepe.
    Myślę, że teoria Eintsteina, iż trzecia wojna światowa będzie toczona na bomby wodorowe, a czwarta maczugi i łuki może nieco spoilerowo wyjaśnić nam potencjalne zakończenie równe temu z Planet of the Apes, kiedy to Ben Hur znalazł resztki statui Wolności. Tu pewnie wykopią X-Winga z podparyskiego Star Tours przy OjroDiznejlendzie.

  7. Zapewne w filmie dialogi będą po angielsku 😀

  8. i własnie dlatego swistak jest bezrobotny

Dodaj komentarz