Pierwsze newsy o Alone in the Dark 2!!!

Czy będzie coś o piratach?

Psy szczekają, Uwe Boll pędzi dalej. Nic nie szkodzi, że jego trzy gotowe filmy (Dungeon Siege, Seed i Postal) nie mogą się doczekać premiery. Nic nie szkodzi, że na tapecie ma dwa rozgrzebane projekty (Tunnel Rats, Far Cry). Nic nie szkodzi, że na jego filmy nikt nie chodzi, a pół internetu wiesza na nich całą planetarną populację psów. Uwe Boll trwa.

Trwa i już rozkręca produkcję Alone in the Dark 2! Wiemy już, że w filmie wystąpią: Rick Yune (The Fast and the Furious, Die Another Day), Ralf Moeller (dyżurny ostatnio aktor Bolla – Far Cry, Postal, Seed, ale też Gladiator i serialowy Conan) oraz LANCE HENRIKSEN!!!

No nareszcie nastąpiło spotkanie dwóch tytanów kina klasy B (i dalsze litery)! Jestem pewien, że ze wspólnego filmu Bolla i garnacarza Lance’a może wyjść tylko coś wspaniałego.

O ile na razie wiadomo, AitD 2 będzie opowiadał o grupie „łowców czarownic” ścigających niejaką Elisabeth Dexter. Zdjęcia zaczynają się 6. sierpnia w LA i NYC. Co ciekawe, film trafi prosto na DVD (pewnie dlatego, że AitD 1 na DVD zarobiło chyba ze 100x więcej niż w kinie…).

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Pierwsze newsy o Alone in the Dark 2!!!

  1. Niestety w podtytule njusa jest błąd, albowiem w przypadku kiedy skrót kończy się na literę na jaką kończy się samo słowo w tym przypadku 'doktor' = 'dr' o kropce mowy byc nie może. O.

  2. Tak jest światowej.

  3. doktor chyba chce swoje filmy dodawac do mega pakietu diablo3 + duke nukem forever planowanego na 100 lecie media marktu i dlatego tak je chomikuje.

Dodaj komentarz