Piraci 4 – kolejne ploty…

And really bad eggs

Coraz bardziej nakręca się sprężynka plotek na temat czwartej części Piratów z Karaibów. W tej chwili ich nasilenie jest tak duże, że właściwie nie ma już chyba wątpliwości, iż film powstanie.

Obecny status jest taki, że ze starej obsady powrócą tylko Johnny Depp i Geoffrey Rush – producenci najwyraźniej nie chcą powtarzać wolty, jaką było zagonienie wszystkich na plan części 2 i 3. Wbrew temu co pisaliśmy wcześniej, reżyserować będzie BYĆ MOŻE znowu Gore Verbinsky, ale nie przywiązywałbym się za bardzo do tej informacji.

Kolejny film ma się tym razem całkowicie już skupiać na Kpt. Jacku. Chopoki chcą teraz pójść jeszcze bardziej po bandzie z motywami fantastycznymi – obraz ponoć ma być bardziej JuliuszVerne’owski, z wielkimi machinami latającymi, szalonym geniuszem, najsłynniejszym piratem w dziejach, wyścigiem do zaginionego kontynentu (!) i podróżami w jeszcze dziwniejsze miejsca.

Na razie jednak temat jest tak odległy, że każdy z tych pomysłów może się z 10 razy zmienić. Premiera planowana jest na rok 2009 lub 2010.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz