Obsada Death Race 3000!

Rok 2000 – to były czasy

Uwe Boll Pro, czyli Paul W.S. Anderson, pracuje usilnie nad swoim remakiem klasycznego Death Race 2000 ze stajni Rogera Cormana.

Ponieważ rok 2000 jest już passe, nowy film będzie nosił zaskakujący tytuł Death Race 3000 i opowiadać będzie o brutalnym wyścigu samochodowym w roku 2020 (tytuł zatem nie na temat). W tej dyscyplinie sportowej kierowcy mają za zadanie nie tylko dojechać pierwsi do mety, ale też skasować po drodze jak najwięcej osób i mienia.

Do tej pory jedynym potwierdzonym nazwiskiem w obsadzie był Jason Statham (zajęty gość ostatnio), dziś już wiemy o kolejnych. Do roli „naczelnika” zaproszono Glenn Close – w razie czego w rezerwie do tej roli jest Joan Allen (trylogia Bourne’a). Lawrence Fishbourne zagra „trenera”, a Djimon Hounsou (Constantine, Eragon) wcieli się w rolę jednego z rywali, w oryginale granego przez Sylvestra Stallone.

Aczkolwiek nie mam złudzeń co do kunsztu filmowego pana Andersona, mam nadzieję na miły film, brutalny jak dla dzieci do lat 13 i pełen wyświetlanych map 3D.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz